Розблокуйте Україну

Вирішуйте самі, якими сайтами ви хочете користуватися.
Розблокуйте ВКонтакте та оберіть вільний інтернет.
Отримайте -52% на Premium для легкого рішення.

Хочу інтернет без цензури

#соціальнімережі

Як розблокувати ВКонтакте?

Найпростіший спосіб - встановити VPN. Завантажити розширення для браузера або десктопний клієнт, або мобільний додаток, пройти 5-секундну реєстрацію і ось ви вже знову серед 16 мільйонів користувачів найпопулярнішої соціальної мережі України.

#vpnукожендом

Навіщо ще потрібен VPN?

Ми переконані, що кожен користувач має право на доступ до інформації в інтернеті. Це ваше право - вирішувати, яким пошуковиком сервісом або якою соціальною мережею ви хочете користуватися. ZenMate не тільки відкриває доступ до заблокованих ресурсів, але і робить ваша присутність в інтернеті анонімною і безпечною.

#zenmateнадійний

Наскільки безпечно користуватися ZenMate?

Зміна налаштувань DNS і використання проксі можуть стати альтернативним рішенням для розблокування сайтів, але якщо вас хвилює повноцінна безпеку онлайн, то VPN - це єдиний розумний вибір. VPN шифрує всі ваші дані і переправляє з'єднання через мережу зашифрованих серверів. Таким чином між вашим комп'ютером і сайтом, який ви хочете відвідати, створюється зашифрований тунель, який забезпечує вам повну безпеку. А ще ви можете змінити геолокацію та забути про будь-які географічні обмеження.

Бажаєте знати, як справи у ваших однокласників?

Розблокуйте інтернет